PYTANIA

W tym rozdziale znajdą Państwo odpowiedzi na wiele pytań o liquidach marki Pod Salt.

 • Co zawierają olejki do e-papierosów firmy Pod Salt?

  Opatentowana formuła e-liquidu (olejku do e-papierosów) Pod Salt została starannie opracowana przez wysoko wykwalifikowane i doświadczone, wewnętrzne działy badań i rozwoju oraz testerów smaku w Xyfil Ltd - wiodącym brytyjskim producencie e-liquidów.

 • Czym są sole nikotynowe? 

  Sole nikotynowe są wytwarzane przez zmieszanie wolnej zasady nikotyny z kwasem naturalnie występującym w tytoniu. Sole nikotynowe są wchłaniane do krwioobiegu szybciej niż wolna zasada nikotyny znajdująca się w zwykłych e-liquidach, co pozwala użytkownikom uzyskać lepsze uderzenie nikotynowe, podobne do uderzenia zapewnianego przez palenie zwykłego papierosa.

  W e-liquidach Pod Salt używamy kwasu salicylowego, aby zapewnić płynne wapowanie. Wolna zasada nikotyny ma wysoką zasadowość, więc dodanie kwasu salicylowego neutralizuje poziom Ph olejku. W rezultacie zapewnia to satysfakcjonujące wrażenia z wapowania z szybciej uderzającym i dłuższym działaniem nikotyny.

 • Czy e-liquidy Pod Salt są zgodne z TPD?

  E-LIQUIDY dla e-papierosów Pod Salt spełniają wymagania TPD oraz zawierają maksymalne stężenie nikotyny wynoszące 20 mg/ml zgodnie z wymogami TPD. Zapewniamy również, że projekt butelki, etykieta i opakowanie są zgodne z TPD.
  Podczas produkcji liquidu dla e-papierosów Pod Salt konsultowaliśmy się z MHRA, aby się upewnić, że nasze e-liquidy spełniają wymagania.